سبد خرید
top-bar-dollar4
بازی های 4k hdr

برترین بازی های 4K HDR

تلویزیون و بازی های 4K HDR

با اینکه تاکنون بازی های 4K HDR انگشت شماری منتشر شده است. در آینده ای نه چندان دور با عرضه کنسول های نسل نهم تقریبا تمامی بازی ها با کیفیت 4K HDR منتشر خواهند شد. باید توجه داشته باشیم که تمامی تلویزیون ها قابلیت پشتیبانی از این فرمت های پخش را ندارند. برای اطلاع از مشخصات تلویزیون های مناسب برای کنسول ها و بازی های نسل بعد به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین تلویزیون برای کنسول های نسل بعدی PS5 و Xbox Series X

معرفی کوتاه تعدادی از بازی های 4K HDR

در این نوشته به معرفی اجمالی تعدادی از بازی های 4K HDR که تاکنون برای PS4 PRO و XBOX ONE X منتشر شده اند میپردازیم.

Gears 5

بازی Gears 5

از روزهای Xbox 360 و نسخه اصلی Gear of War ، مایکروسافت گیم استودیو و The Coociation به طور مداوم نشان داده اند که چگونه می توان بازی های خوب را در هنگام توسعه یک قطعه سخت افزار به نظر آورد. Gears 5 این روند را با بافتهای با وضوح بالا ، میزان فریم ثابت و جلوه های دیداری عالی ادامه می دهد. به علاوه ، این بازی احتمالاً یکی از بهترین پیاده سازی های 4K HDR است که تا به حال دیده ایم.

Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از بهترین بازی های جنگ ستارگان بوده که تاکنون ساخته شده است. دیدن جلوه های ذرات واقعی روی لامپ و پرتوهای لیزر ، صحنه ها را به شکلی زنده می کند. که سایر بازی های جنگ ستارگان هرگز آن را انجام نداده اند. و صفحه نمایش را با 4K HDR فعال می کنند.

Last of us Part 2

بازی Last of us Part 2

The Last of Us Part II حکایت تند و تیز با تصویری دارد که مطابقت با داستان آن زیبایی در بین ویرانی ها وجود دارد. با مناظر پر باران شهری که با شاخ و برگ آلوده پوشیده شده اند ، رشد می کنند. و به زندگی کنونی می پردازند. این بازی ممکن است PlayStation 4 Pro شما را به تا آخرین نفس به زحمت بیندازد.

Horizon Zero Dawn

بازی Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn که در سال 2017 منتشر شد ، هنوز هم بطور مداوم گرافیک بازی هایی که امروز منتشر می شود را شرمنده می کند. به عبارت ساده ، این یک شاهکار بصری است. Developer Guerrilla Games دارای سابقه طولانی در تولید گرافیک خیره کننده است. و قدمت آن به روزهای PS2 می رسد. از بسیاری جهات ، Guerrilla سبک بصری جدید تیراندازی را تعریف کرد.

God of War

بازی God of War

مانند God of War ، Horizon Zero Dawn یکی دیگر از اقدامات تصویری یکی از استودیوهای شخص اول سونی است. در این مورد ، Santa Monica Studios ، سری God of War به دلیل گرافیک معروف نیست. بلکه به خاطر سبک بصری و انیمیشن هایش شناخته شده است. خدای جنگ 2018 بسیار تغییر کرد. و مقدار باور نکردنی از جزئیات از صفحه نمایش بیرون می روند. مهم نیست از چه نوع نمایشگری استفاده می کنید. این تجربه تنها با نمایشگر  4K HDR بیشتر شده است.

Assassin's Creed Odyssey

بازی Assassin's Creed Odyssey

سریال Assassin’s Creed همیشه به واسطه تصاویر با کیفیت بالا شناخته شده است. و Assassin’s Creed Odyssey ، جدیدترین نسخه این سریال نیز به این سنت کمک می کند. دقیقاً مانند Assassin’s Creed Odyssey ، The Last of Us Part II سعی در کسب امتیاز سبک ندارد. از لحاظ بصری ، ارزش این بازی به کارگردانی رنگ و سبک هنری است. و حس کلی رئالیسم را بیشتر می کند.

Ori and the Will of the Wisps

بازی Ori and the Will of the Wisps

یکی دیگر از جواهر های Microsoft Game Studios بازی Ori and the Will of the Wisps بازی است که می خواهیم HDR را در آن به نمایش بگذاریم. حتی بدون HDR ، سبک هنری عجیب و غریب آن راهی برای بالابردن تضاد از یک صحنه بدون قطع شدن سفیدی ها و سیاهی ها دارد. واقعیت جالب تر این است که توسعه دهنده Moon استودیو قادر است قدرت بسیار زیادی را از Xbox One دریافت کند. این بازی از 60 فریم در ثانیه و با وضوح 4K HDR برای Xbox One X پشتیبانی میشود.

Ghost of tsushima

بازی Ghost of tsushima

 بازی Ghost of Tsushima بهترین بازی  Sucker Punch است. که ساخته شده و در ژانر سوم شخص است. با استفاده از حالت های نمایش انتخاب شده و HDR tweaked ، بازی Ghost of Tsushima شما را هیجان زده خواهد کرد. Ghost of Tsushima یک بازی جذاب و دلپذیر ، خون آلود و خونگرم در جهان آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید