سبد خرید
top-bar-dollar4
تلویزیون نانوسل چیست؟

تکنولوژی نانوسل چیست؟

تکنولوژی نانوسل

تلویزیون نانوسل چیست؟

نانوسل یک تکنولوژی صفحه نمایش جدید است. که از ذرات nano particles (بسیار ریز) برای تقویت کیفیت تصویر ارائه شده توسط LCD استفاده می کند. تکنولوژی نانوسل نور را در رنگ های اشتباه فیلتر می کند. تا رنگهای قرمز آبی و سبز زیبا و غنی تری را تهیه کند.

به لطف فناوری جدید صفحه نمایش که از ذرات ریز (با اندازه گیری فقط یک نانومتر در سراسر آن) برای فیلتر کردن رنگهای کسل کننده از نمایشگرهای LCD استفاده می کند. رنگهای غنی و بی نظیری از صفحه نمایش تلویزیونهای جدید نانوسل به بیرون منتقل می شود. تکنولوژی نانوسل رنگ هایی بسیار واضح تر و زنده تر از تلویزیون های معمولی با زاویه دید گسترده ارائه می دهند. تا تمام خانواده بتوانند بدون توجه به جایی که در آن نشسته اند ، از تماشای رنگی مناسب لذت ببرند.

Array Local Dimming کامل ، که در مدل های SM90 و SM98 موجود است. با کنترل دقیق نور پس زمینه تولید رنگ های سیاه و غنی و عمیق روی صفحه نمایش ، تضاد باورنکردنی را ایجاد می کند.

در همین حال ، 4K Cinema HDR که شامل  Dolby Vision میشود ، تضمین می کند که بینندگان می توانند از نمایش هایی در قالب های مختلف HDR ، که دارای نکات برجسته تر و رنگ های باورنکردنی است ، لذت ببرند.

تکنولوژی نانوسل

این فناوری چگونه کار می کند؟

با استفاده از ذرات تقریباً یک نانومتر در اندازه ، صفحه نمایش امواج نوری غیر ضروری را جذب می کند. تا رنگ های بسیار خالص را به دست آورد.

این توانایی جذب نور به معنای این است که تلویزیون ها می توانند رنگهای فوق العاده دقیقی را فیلتر کنند. رنگ های قرمزی را که توسط رنگهای دیگر مانند زرد یا نارنجی ترکیب نشده هستند ، تحویل می دهند. این بدان معناست که رنگها بدون هیچ گونه محو یا ناپایداری از صفحه نمایش بیرون می روند.

عملکرد صوتی و تصویری باورنکردنی

تلویزیون ها فقط عملکرد تصویری باورنکردنی را ارائه نمی دهند. آنها همچنین با کنترل صدا از طریق دستیار Google و Amazon Alexa  مستقیماً از راه ریموت کنترلر آخرین تکنولوژی را ارائه می دهند.

همچنین یک پردازنده قدرتمند a7 Gen 2 Intelligent وجود دارد. که تصاویر را با استفاده از هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می کند. و از الگو های موجود در میلیون ها فیلم برای بهبود جزئیات و تیز کردن لبه ها استفاده می کند. تلویزیون LG با تکنولوژی نانوسل عملکرد تصویری باورنکردنی و جدیدترین فناوری را ارائه می دهد.

تلویزیون های نانوسل همچنین صدای باورنکردنی را با استفاده از فناوری Dolby Atmos، صدای فراگیر فوق العاده 3D و بدون نیاز به بلندگوهای اضافی را ارائه می دهند. تلویزیون ها دارای ظاهری باریک و تمام صفحه هستند. و طراحی ظاهری Nano bezel شیک کاملاً مناسب در هر اتاق دارد.

تلویزیون باریک نانوسل

چگونه NanoCell با OLED مقایسه می شود؟

NanoCell یک فناوری متفاوت از فن آوری های مورد استفاده در تلویزیون های OLED است. تلویزیون های نانوسل از یک صفحه نمایش LCD استفاده می کنند. اما با فیلتر اضافی از نانوذرات ریز ، که رنگ ها را خالص می کنند. تا تصویری زیبا و نفس گیر ایجاد کنند.

تلویزیون نانوسل چه مزایایی دارد؟

رنگهای باورنکردنی و غنی بارزترین مزایای تلویزیون نانوسل است. با فیلتر نانوسل ، رنگ ها محو نمی شوند. و تصاویر همیشه پر جنب و جوش و تیز به نظر می رسند. تکنولوژی نانوسل الجی همچنین تضمین می کند که رنگها از هر زاویه ای که از آن دیدن می کنید یکسان هستند .

در بسیاری از تلویزیون های معمولی ، هنگام مشاهده از کناره ها رنگ محو می شود. در نانوسل ، هر کجا که نشسته اید ، رنگ کاملی را مشاهده خواهید کرد. این مجموعه ها تجربه تماشایی مشابه شما را مستقیماً در جلو یا در زاویه دید 60 درجه ارائه می دهند. بنابراین تمام خانواده می توانند از تصاویر باورنکردنی روی صفحه لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید