سبد خرید
top-bar-dollar4
بررسی بازی های انحصاری سونی برای ps5

بهترین بازی های انحصاری PS5

PlayStation 5 پیش روی ماست. و برای ما تصاویری از نسل بعدی بازی ها ، زمان بارگذاری سریعتر و ویژگی های جدیدی را به ارمغان می آورد. که مطمئنا شما را شگفت زده می کند. با این که همه این ویژگی ها مورد استقبال قرار می گیرند. اما موضوع اصلی بازی های انحصاری PS5 هستند. خوشبختانه ، سیستم نسل بعدی سونی شما را با موارد انحصاری زیادی روبرو کرده است.

از آنجا که PS5 به تازگی رو به عرضه است. لیست انحصاری آن گسترده نیست. اما هنوز چندین مورد وجود دارد که کاملاً باید بررسی کنید. در این نوشته بهترین بازی های انحصاری سونی برای ps5 را ارائه خواهیم داد. بازی های انحصاری PS5 بدون شک در طول چرخه حیات خود رشد خواهد کرد. و ما با انتشار بازی های بیشتر ، این مقاله را به روز خواهیم کرد. اینها بهترین انحصاری های PS5 هستند.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

miles-morales-ps5-2-768x768 (1)

این بازی بر پایه و اساس بازی اول ساخته شده است. و داستان مایلز مورالس را روایت می کند. که به عنوان محافظ پیتر پارکر خدمت می کند. مورالس یک سیاه پوست است که توسط یک عنکبوت رادیواکتیو گزیده شد. هر چند قدرت او کمی متفاوت با پارکر است. او می تواند نامرئی شود. و از قدرت ضربه زهر خود برای فلج کردن دشمنان خود استفاده کند. این تغییر روند خوشایندی را به همراه می آورد و برداشت جدیدی از داستان را ارائه می دهد.

مایلز مورالس با تمرکز بر هارلم همان جایی که بازی اول متوقف شد را انتخاب می کند و در شهر نیویورک برگزار می شود. این یک بازی کوتاه تر است. که گفته می شود در مدت زمان حدود 15 ساعت قابل تکمیل است. مناسب برای کسانی که می خواهند تجربه متراکم تری داشته باشند. این یک بازی خارق العاده است که می توانید با PS5 خود انتخاب کنید. زیرا مخاطبان در هر سنی را به خود جلب می کند.

The Pathless

the-pathless-768x768

شاید شما به دنبال یک ماجراجویی تک نفره در دنیای باز هستید. در این صورت ، The Pathless احتمالاً انتخاب شما خواهد بود. در این بازی، شما به عنوان یک شکارچی متخصص در تیراندازی با کمان بازی می کنید. و از کمان خود برای از بین بردن ارواح بد در سراسر دنیای باز استفاده خواهید کرد. کاوش و مبارزه در این بازی کلیدی است. اما سبک هنری خیره کننده و پر جنب و جوش آن را نباید نادیده گرفت. به نظر می رسد این بازی فقط در مقیاس کوچکتر ترکیبی از Breath of the Wild و Horizon Zero Dawn خواهد بود.

Astro’s Playroom

astro-2-768x768

نکته قابل توجه در مورد Playroom Astro این است که همراه با هر کنسول PS5 بدون هیچ گونه هزینه اضافی ارائه می شود. این پلتفرمر برای نشان دادن آنچه PS5 و مهمتر از همه ، کنترلر DualSense می تواند انجام دهد ساخته شده است.

دراین بازی شما میتوانید بپرید ، کاوش کنید ، و ربات های دشمن را بیرون ببرید.

Godfall

godfall-768x768

ممکن است افزودن این بازی به این لیست یک تقلب باشد. زیرا از نظر فنی یک انحصار زمان بندی شده است. اما حداقل برای شش ماه آینده فقط قادر به بازی Godfall در PS5 خواهید بود. Godfall که به عنوان یک غارتگر لشگرکشی شناخته می شود. عناصر RPG اکشن را با مکانیکی غنیمت که توسط بازیهایی مانند Destiny مشهور می شود مخلوط می کند. جز این که جهانی مشترک مانند آنچه شما انتظار دارید نخواهد داشت. و تمرکز بازی بر روی نبردهای غوغا است. همان چیزی که در Ninja Gaiden یا Monster Hunter می بینید ، با تأکید بر روان بودن بازی ارایه شده است.

Godfall در حالت کوآپ با حداکثر سه بازیکن قابل پخش است. و دارای تعداد زیادی تجهیزات ، اسلحه و کلاس های مختلف برای آزمایش است. به نظر می رسد اگر به دنبال چیزی کمی خشن تر و اکشن محور باشید این بازی یکی از بهترین ها است.

Sackboy: a Big Adventure

sackboy-2-768x768

جدا از Playroom Astro ، یک platformer دیگر نیز وجود دارد که می توانید هنگام دریافت PS5 خود را امتحان کنید. و آن هم Sackboy: A Big Adventure . این شخصیت محبوب از بازی های LittleBig Planet گرفته شده است. و از تمام قابلیت های ps5 بهره می برد. در عوض یک تجربه خطی 3D platforming برای کل خانواده را دو برابر می کند.

بازی Sackboy: a Big Adventure به افراد توصیه می شود. هر کسی می تواند چیزی را بازی کند. بنابراین اگر پدر یا مادر هستید یا شخصی که می خواهد از یک پلتفرم سرگرم کننده برای بازی با عزیزان لذت ببرد ، این بازی برای PS5 شماست.

Demon's Souls

featured-55-768x768

صحبت از Demon’s Souls ، این یکی از نکات برجسته PS5 است. که تصاویر کاملاً خیره کننده ای را که توسط سیستم جدید سونی امکان پذیر شده است به نمایش می گذارد. این به لطف Bluepoint Games ، تیم توسعه دهنده محبوب Shadow of the Colossus ساخته شده است. و از آنچه می توانیم بگوییم ، به نظر می رسد Demon’s Souls بلندپروازترین پروژه این شرکت است. در حالی که طراحی سطح ، قرارگیری دشمن ، مکانیک و حتی سرعت حرکت همچنان دست نخورده باقی مانده است. این نسخه بازسازی شده دارای تصاویر 4K ساخته شده از زمین است و آن را به عنوان یکی از چشمگیرترین بازی هایی است که تاکنون در کنسول منتشر شده است ، مطرح می کند.

هدف اصلی با Demon’s Souls در PS5 این است که به اصل خود وفادار بمانیم. در حالی که تجربه ای را ارائه می دهید که احساس بازی در نسل بعدی را می کنید. اگرچه ، مانند همه بازی های سولز ، Demon’s Souls  نیز سخت است و برای همه مناسب نخواهد بود.

بیشتربهترین تلویزیون های مخصوص PS5 و Xbox Series X

دیدگاهتان را بنویسید